WSPÓŁPRACA

Praca z zaprzyjaźnionymi i sprawdzonymi kontrahentami oraz sieć kontaktów to podstawa w naszej branży. W trosce o jakość naszych usług i zadowolenie klientów chętnie nawiążemy współpracę z wykwalifikowanymi firmami, zarówno w zakresie dostaw i usług zlecanych jak i wykonawstwa elementów i konstrukcji stalowych przez Naszą firmę.

 

 

Dostawcy

Przyjrzymy się każdej ofercie handlowej i usługowej na materiały metalowe (blachy w wymiarach do 3000 mm x 1500 mm, rury, pręty, profile i inne), ścierne, spawalnicze, polerskie, lakiernicze i inne, urządzenia i maszyny ślusarskie, oprogramowania branżowe i ogólne oraz wszelkie inne propozycje zawiązania współpracy.

Biura architektoniczne

Świadczymy usługi wyposażania budynków (i nie tylko) w meble, konstrukcje, panele ścienne oraz detale ze stali kwasoodpornej, stali czarnej, aluminium, miedzi i mosiądzu. Zapewniamy obróbkę i wykończenie zgodnie z projektem oraz montaż na miejscu. Pracujemy w oparciu o rysunki techniczne zarówno papierowe jak i elektroniczne w formacie .dwg, wykonujemy również sami rysunki oraz modele 3D w przypadku koniecznych korekt do projektu.

Stolarnie i producenci mebli

Produkujemy konstrukcje i elementy do mebli ze stali kwasoodpornej, stali czarnej, mosiądzu i miedzi w pożądanym wykończeniu szlif lub poler, a także zapewniamy nakładanie powłok lakierniczych i patynowanie zgodnie z indywidualnym zamówieniem.

Lakiernie

Podejmiemy współpracę w zakresie profesjonalnego pokrywania elementów powłokami lakierniczymi i galwanicznymi.

Ślusarnie

Wykonujemy usługi cięcia i gięcia komputerowego CNC, a także inne prace których firmy z branży nie są w stanie wykonać z użyciem własnych maszyn.

Klienci indywidualni

Dla klientów indywidualnych, którzy cenią sobie jakość i trwałość wykonujemy głównie ogrodzenia, barierki do schodów i tarasów, a także inne mniejsze zamówienia. Doradzimy, wycenimy, wykonamy z należytą starannością i zamontujemy na miejscu.